Anasayfa          Hakkımızda          Yazar Girişi    

 
 Son Haberler
Atakent Kadın Meclisinden Çocuk İstismarına Tepki
Bülent Kerimoğlu’ndan Vatandaşa Maske Uyarısı
İCRA MAHKEMESİ BAKIRKÖY BELEDİYESİNİN İTİRAZINI RET ETTİ
KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ YENİDEN PERDE DEDİ
Küçükçekmece Belediyesi’nde başkanlık katı kapıları vatandaşa kapandı!
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 7.1593 7.1722
  Euro 6.7664 6.8112
 
 Hava Durumu 

   
Bakırköy 3. Kez Gürcan Dedi
 
 Bakırköy 3. Kez Gürcan Dedi

Bakırköy 3. Kez Gürcan Dedi

 Tarih : 30.1.2012 20:02:15


Ak Parti Bakırköy İlçe Başkanlığı 4. Olağan Kongresi Yeşilköy’deki Wow Hotel’de gerçekleşti. Tek listenin girdiği kongrede Mahmut Gürcan, tüm delegelerin oylarını alarak, 3. kez başkanlık koltuğuna oturdu

 

Ak Parti Bakırköy İlçe Başkanlığı 4. Olağan Kongresi Yeşilköy’deki Wow Hotel’de gerçekleşti.

Tek listenin girdiği kongrede Mahmut Gürcan, tüm delegelerin oylarını alarak, 3. kez başkanlık koltuğuna oturdu.

 

İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından açılış konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen Mahmut Gürcan, Bakırköy Belediye Başkanı Hilmi Ateş Ünalerzen’i hedef aldığı konuşmasında “ Burada sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşarken, Ak Partili olmanın, aynı hedefe yürümenin ve Ak Parti ailesinin bir ferdi olarak, bu asil milletin derdiyle dertlenerek, sevinçleriyle sevinerek onlara hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.”

Bir dönemi daha geride bırakırken bu kutlu yolculukta birlikte yürüdüğüm tüm yol arkadaşlarıma huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Türkiye sevdamız, çalışma azmimiz artarak devam ediyor. Emeğimizi, gücümüzü ve tüm imkanlarımızı Bakırköy’ün zor zeminine iz bırakmak üzere koyduk. Bakırköy teşkilatı olarak inanıyoruz ki artık bu dönem Bakırköy’ü Ak Parti hizmet kervanına katma zamanıdır. Bugün burada yapmış olduğumuz toplantı sadece bir kongre değil, aynı zamanda 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerin de bir startıdır” Dedi.

Konuşmasını CHP’li Bakırköy Belediye Başkanı Ünalerzen’i eleştirerek sürdüren Gürcan, “İdeolojik siyasetin değişime direndiği farklı düşünce ve kültürlerin bir arada yaşadığı ilçemizde uzlaşıdan uzak,  kendisi ve çevresini merkeze alan, diğerlerini ötekileştiren, kendi doğrusu üzerine inatlaşan, yaşantımıza müdahale edilecek kaygısıyla korku üreten, kendisini ilerici sanarak toplumun gerisinde kalan 1930’lu yılların CHP zihniyetiyle karşı karşıyayız. Bu zihniyet ne yazık ki Bakırköy’e yerelde hizmet yerine dedikodu, değişim yerine statükoyu getirmiştir. Bakırköy de maalesef insana hizmetten yoksun bir belediyecilik anlayışı vardır. Bütün bu olumsuzlukları görerek bu dönemde Bakırköy seçmeninin kendisini yalan vaatlerle kandıranlara sandıkta büyük bir ders vererek hesap soracağına inancımız tamdır. Ak Parti’nin aydınlık bulutları Bakırköy semalarında gözükmüştür” dedi.

BAKIRKÖY'E DESTK VERİNİZ
İlçe kongrelerine katılma geleneğini bozmayan Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, Bakırköy ilçe kongresinde de komşu ilçe belediye başkanlarından Bakırköy ilçesine desteklerini sürdürmesini istedi.

Kongreye Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, ve Hakan Şükür’ün yanı sıra kalabalık bir milletvekili topluluğu katıldı. Komşu ilçe başkanları belediye başkanları ve partililerin yoğun ilgi gösterdiği kongre olaysız bitti.  


  Editör :  Yöntem Gazetesi

10094 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorumla Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 17 Puan Verildi
 Kaynak :  Yöntem Gazetesi

 Kategori ¬ Politika

 
 
 Duyuru

  HABER IHBAR HATTI 
6.1.2018 05:31:00
 Köşe Yazıları

Düşündükçe ¬

Yılmaz Bacacı

Yılmaz Bacacı ¬
CHP’lilerin Sorunu Parti değil Partiyi Yönetenler mi?
MATKAP ¬

N. Erdem Bacacı

N. Erdem Bacacı ¬
Referandum Bilmecesi
 Anket

 

Son Yorumlar

Puanlanan Haberler
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Bugün : 9112
 Dün : 8452
 Toplam : 18091437
 Ip No : 18.204.55.168
     
 Reklam

 Reklam

 

Güncel Olaylar | Magazin | İstanbul | Ekonomi | Politika | Spor | Yaşam | Sağlık | Medya | Bilim Teknoloji | Kültür Sanat | Eğitim | Röportaj | Özel Haber | Video Görüntülü Haberler |

   © Copyright - 2008-2019 Yöntem Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.