Anasayfa          Hakkımızda          Yazar Girişi    

 
 Son Haberler
Asım Köksal Muş Açıklama Yapacak mı?
Bakırköy Belediyesi’nde Emre Belözoğlu’na Torpil mi Yapılıyor ?
Öküz Öldü Ortaklık Bitti mi?
CHP Bülent Kerimoğlu ile Seçimi Kazanabilir mi?
Taner Kazanoğlu’ndan Ses Getirecek Açıklamalar
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 5.2922 5.3018
  Euro 4.7756 4.8072
 
 Hava Durumu 

   
Bülent Yurtsever’in İsyanı
 
 Bülent Yurtsever’in İsyanı

Bülent Yurtsever’in İsyanı

 Tarih : 22.1.2016 01:49:29


Bakırköy Yeşilköy Mahallesi Muhtarı Bülent Yurtsever, Bakırköy belediyesi tarafından muhtarlıklara koyulan akıllı cihazlarla ilgili oldukça tepkili.

 

Geçtiğimiz günlerde Kent Yaşam Gazetesine verdiği bir röportajda akıllı cihazların Türkiye’de ilkmiş gibi lanse edilmesine bozulan Yurtsever, akıllı cihazın yaptığı tüm işlemleri vatandaşlar muhtarlıklara gelmeden evlerinden internet üzerinden zaten yapıyorlardı. Şeklinde bir açıklama yapmış. Bülent Kerimoğlu’nun akıllı cihazın açılış ve tanıtımından sonra vatandaşlar farklı bir cihaz beklerken hayal kırıklığına uğramış olmalı ki sürekli cihazın boş yere hizmete sokulduğu şeklinde şikayetlerde bulunduklarını da söyleyen Yurtsever, cihazın yaptığı işleri vatandaşlar evlerinde koltuğunda oturarakda yapıyorlardı. Bu cihazın buraya koyulması işleri kolaylaştırmak yerine başlı başına bir külfet getirdi. Geçtiğimiz yıllarda Ateş Ünalerzen zamanında muhtarlığımıza vergi ödemeleri zamanında görevli arkadaşlar tahsilat vezneleri açar işlemler yaparlardı. Ödemeyi alıp insanlara makbuzlarını verirlerdi. Şimdiki akıllı cihazdan daha verimliydi. Şeklinde serzenişte bulunmuş. Hal böyle olunca insanın aklına ister istemez acaba belediye parayı sokağa mı attı ya da bu cihazlar için birilerine boş yere kaç para ödedi gibi sorular geliyor. Bunların cevabı da belediye yetkililerinde açıklama yaparlarsa bizde vatandaşlara buradan duyurusunu yaparız.

 

 


  Editör : Yılmaz Bacacı

1713 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorumla Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 10 Puan Verildi
 Kaynak :  Yılmaz Bacacı

 Kategori ¬ Güncel Olaylar

  Yorum ( 4 )   

 Bülent YURTSEVER

Tarih:22.1.2016 10:17:49  

  canlı vezne

Yukarıda Talha Beyin dediği gibi Zaman Makinesi gibi duran cihazın konulacağı Kasım ayında ise CANLI VEZNE kurulmadı vatandaşlar bizzat Bülent Başkanın kendisine de bu şikayeti ve taleplerini ilettiler... Bülent Başkanda Bunun yanında gene vergi tahsilat ayında Buraya CANLI VEZNE de kuracaklarını belirtti... SONUÇ OLARAK.... Gereksiz bir makinemi EVET..GEREKSİZ.
 Bülent YURTSEVER

Tarih:22.1.2016 10:12:52  

  işleyiş hakkındaki yorumum

Sevgili Bacacı Ateş Ünal Erzen zamanı diye bir söylemim olmadı.. sadece ''''''Her sene kurulan Mayıs ve Kasımdaki canlı vezne daha etkili ve faydalıydı.'''' dedim... Bülent Kerimoğlu Zamanında da sadece Mayıs ayında CANLI VEZNE kuruluyordu.. Yeşilköy-Yeşilyurt-Şenlikköy ve Basınköy deki vatandaşlar ve esnaflar Bakırköy de veznelerin önünde kuyruk beklemeden ödemelerini Yeşilköy Muhtarlığında kurulan veznede yapıyorlardı. Olay bu dur.
 Talha Dikici

Tarih:22.1.2016 03:46:01  

  Zaman makinesi

Bülent bey ne diyorsa haklıdır, o zaman makinesi gibi duran ucubeyi muhtarlıkta gördüm ..
 olgun

Tarih:22.1.2016 03:44:29  

  muhtar bülent hepmi isyanlarda

sevgili bülent bir günde olumlu birşeyler söyle belediyeyle ilgili diyeceğim anacak görünen o ki olumlu birşey yok. burada asl olan gördüğüm kadarıyla para çarçur edilmiş. insanlar ödedikleri paranın makbuzunu alamıyorsa ödeme yaptığınada inanamaz. belediye yine boş işlerle uğraşmış
  Sayfalar : İlk Sayfa - [1] - Son Sayfa

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 Duyuru

  HABER IHBAR HATTI 
6.1.2018 05:31:00
 Köşe Yazıları

Düşündükçe ¬

Yılmaz Bacacı

Yılmaz Bacacı ¬
Asım Köksal Muş Ayrı Telden Bülent Kerimoğlu Ayrı Telden Çalıyor
MATKAP ¬

N. Erdem Bacacı

N. Erdem Bacacı ¬
Referandum Bilmecesi
 Anket

 

Son Yorumlar

Puanlanan Haberler
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Bugün : 3052
 Dün : 7212
 Toplam : 12519485
 Ip No : 54.90.204.233
     
 Reklam

 Reklam

 

Güncel Olaylar | Magazin | İstanbul | Ekonomi | Politika | Spor | Yaşam | Sağlık | Medya | Bilim Teknoloji | Kültür Sanat | Eğitim | Röportaj | Özel Haber | Video Görüntülü Haberler |

   © Copyright - 2008-2019 Yöntem Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.