Anasayfa          Hakkımızda          Yazar Girişi    

 
 Son Haberler
Asım Köksal Muş Açıklama Yapacak mı?
Bakırköy Belediyesi’nde Emre Belözoğlu’na Torpil mi Yapılıyor ?
Öküz Öldü Ortaklık Bitti mi?
CHP Bülent Kerimoğlu ile Seçimi Kazanabilir mi?
Taner Kazanoğlu’ndan Ses Getirecek Açıklamalar
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 5.6458 5.6559
  Euro 5.1152 5.1491
 
 Hava Durumu 

   
NURHAN ÇETİNKAYA’DAN KÜLTÜR-SANAT ATAĞI
 
 NURHAN ÇETİNKAYA’DAN KÜLTÜR-SANAT ATAĞI

NURHAN ÇETİNKAYA’DAN KÜLTÜR-SANAT ATAĞI

 Tarih : 1.2.2016 00:09:40


Bakırköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurhan Çetinkaya, tam yetki ile sorumluluğunu üstlendiği Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde yerel gazetecilerle bir araya geldi.

 

Çetinkaya yerel gazetecilerle makamında verdiği kahvaltı ile bir araya gelerek şimdiye kadar yaptıkları ve gelecek dönemlerdeki hedeflerini anlattı. Slayt gösterimi ile projelerini anlatan Çetinkaya’ya kurumsal iletişim ve reklam direktörü Betül Çobanoğlu eşlik etti. Çetinkaya en büyük hedefinin Bakırköy ve Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’ni kültür-sanat mabedi konumuna getirmek olduğunun altını çizdi. Yerel anlamda sınırlı kalmak gibi bir düşüncesi olmadığını söyleyen Çetinkaya, çok geniş kapsamlı bir çalışma içinde olduklarını söyleyerek ‘Hedefimiz Bakırköy’ü kültür-sanat anlamında uluslar arası konumda tanınır hale getirmektir. Burada yerel bir sanatçının konser vermesinin yanında dünya starları da gösterimlerde bulunacak. Amacımız etkinliklerden yalnızca Bakırköylülerin faydalanmasını sağlamak değildir. Öncelikli hedef kitlesi olan komşu ilçeler sonrası İstanbul ve dünyada hak etiğimiz noktaya gelmektir’ dedi.

Sanat Yaşamın Bir Parçasıdır

Avrupa yakasının tek opera salonu olma özelliğini taşıyan Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi yetişkinlere sunduğu gösterim ve dinletilerin yanı sıra çocukları da unutmamış. 65 yaş üstü ve engelli vatandaşların engel derecesine bakılmaksızın ücretsiz yararlandığı gösterimlerden öğrencilerde %50 indirimle yararlanıyor. Toplumun “gülen insanlara” ihtiyacı olduğu bilinci ile hareket ettiklerini belirten Çetinkaya, kendilerine çalışmaları süresinde birçok ünlü gazeteci, televizyoncu, radyocu ve sanatçıların da gönüllü olarak danışmanlık yaptıklarını ifade etti.

Yılmaz BACACI

  Editör : Yılmaz Bacacı

2299 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorumla Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 5 Puan Verildi
 Kaynak :  Yılmaz Bacacı

 Kategori ¬ Güncel Olaylar

  Yorum ( 2 )   

 yılmaz bacacı

Tarih:1.2.2016 10:13:07  

  yoruma cevap

Olgun bey yorumlara pek buradan cevap vermem ancak mailinize yazarım. Öyle bir yorum yapmışsınız ki buradan cevap vermek durumunda kaldım. Haklısınız haberlerim genelde olumsuz ve eleştiri dolu. Ancak kişileri hedef almak gibi bir durum söz konusu değil. Beni ilgilendiren kişilerin bulunduğu makamlar ve yaptıklarıdır. Bu güne kadar yapılan doğru bir iş görseydim onuda yazardım. İnandığım güvendiğim halk yararı olan projeyi kim yaparsa yapsın elimden geldiğince destek olmaya çalışırım. Yani sizin söylediğiniz gibi bir değişim söz konusu değil.
 olgun

Tarih:1.2.2016 09:59:29  

  yılmaz bey benişaşırttınız

merhaba yılmaz bey bu haberle inanın beni şaşırttınız. şimdiye kadar okuduğumuz haberler genelde olumsuz eleştiri dolu haberlerdi. hayırdır bir değişim mi sözkonusu
  Sayfalar : İlk Sayfa - [1] - Son Sayfa

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 Duyuru

  HABER IHBAR HATTI 
6.1.2018 05:31:00
 Köşe Yazıları

Düşündükçe ¬

Yılmaz Bacacı

Yılmaz Bacacı ¬
Bakırköylüler Kime Oy Vermeyeceğini Biliyor
MATKAP ¬

N. Erdem Bacacı

N. Erdem Bacacı ¬
Referandum Bilmecesi
 Anket

 

Son Yorumlar

Puanlanan Haberler
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Bugün : 15676
 Dün : 12228
 Toplam : 12941449
 Ip No : 107.20.10.203
     
 Reklam

 Reklam

 

Güncel Olaylar | Magazin | İstanbul | Ekonomi | Politika | Spor | Yaşam | Sağlık | Medya | Bilim Teknoloji | Kültür Sanat | Eğitim | Röportaj | Özel Haber | Video Görüntülü Haberler |

   © Copyright - 2008-2019 Yöntem Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.