Anasayfa          Hakkımızda          Yazar Girişi    

 
 Son Haberler
Atakent Kadın Meclisinden Çocuk İstismarına Tepki
Bülent Kerimoğlu’ndan Vatandaşa Maske Uyarısı
İCRA MAHKEMESİ BAKIRKÖY BELEDİYESİNİN İTİRAZINI RET ETTİ
KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ YENİDEN PERDE DEDİ
Küçükçekmece Belediyesi’nde başkanlık katı kapıları vatandaşa kapandı!
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 7.1593 7.1722
  Euro 6.7664 6.8112
 
 Hava Durumu 

   
KERİMOĞLU’NA HAYALİ PROJELER Mİ BAŞARI GETİRMİŞ
 
 KERİMOĞLU’NA HAYALİ PROJELER Mİ BAŞARI GETİRMİŞ

KERİMOĞLU’NA HAYALİ PROJELER Mİ BAŞARI GETİRMİŞ

 Tarih : 26.6.2016 23:02:16


Bakırköy Belediye Başkanı hayali projelerle mi başarılı belediye başkanı oldu?

 

 

Bir insanın fıtratında riya varsa söylenecek söz kalmaz. Bakırköy Belediye başkanı geçtiğimiz günlerde belediye personeline iftar yemeği vermiş. Hemen her ortamda parasızlıktan dem vuran belediyenin yeterli gelir kaynaklarının olmadığını söyleyen Kerimoğlu, personeline şirin görünmek için olsa gerek ki iftar davetini beş yıldızlı bir otelde vermiş. Çalışan emekçi kardeşlerim çok daha fazlasını hak ediyorlar. Keşke bu davetler ramazan iftarıyla sınırlı kalmasa da 01 Mayıs işçi bayramında, yılbaşı kutlamalarında, daha farklı anlamlı günlerde de  verilse. Kerimoğlu yemekte yaptığı konuşmasında “Yaklaşık 2.500 çalışanıyla Türkiye’de ve İstanbul’da en başarılı hizmetlere imza atan belediyelerden biri Bakırköy Belediyesi olmuştur.  Bu başarının ardında sizlerin emeği, alın teri ve tebessümü var. Ben sizlere Bakırköy halkı adına da teşekkür ediyorum. Belediyemizin içinde bulunduğu mali zorluklara rağmen başarılı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bundan sonra da böyle devam edeceğini umuyor, tekrar tüm emekçi arkadaşlarıma  teşekkür ediyorum.” Demiş.

HANGİ PROJE BAŞARI GETİRDİ

Açıkçası bende merak ettim. Hangi başarılı projeyle Türkiye’de ve İstanbul’da başarılara imza atmış. Kedi evleri projesiyle mi, yoksa ulusal basın ve yerel basında yer alan “koç gibi yolsuzluk, 15 milyon dolarlık rüşvet, rüşvetin tarifesi, çaycı Anıl’ın dövülmesi, Bakırköy belediyesinde aşk skandalı, yalnızca tabelası değiştirilerek özgecan kadın dayanışma evi açmak mı?” yada 2015 yılı performans raporunda belirtilen personel norm kadro da 540 olan memur ve 264 sürekli çalışan işçi kadrosunu toplamda konuşmasında belirttiği gibi 2.500’e çıkarmakla mı başarılı oldu. Farklı bir pencereden baktığımız da da “Yeşilköy Yaşlılar Evi arsasını Millik Emlaka geri iade edip tekrar kiralamak mı, botonik parkı 3.şahıslara kiralamak mı, bazı parkları uzun süre ihale edemeyip belediyeyi zarara uğratmak mı, yoksa en son yaşanan Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’nü halkın, bazı CHP’li meclis üyelerinin ve ilçe yönetiminin tümünün (ilçe Başkanı evet dedi) hayır dediği bir projeyi BJK kulübüne 10 yıllık üst kullanım hakkını kiralamakla mı, halkın sizi istifaya davet etmesiyle mi başarılı belediye başkanı oldunuz. Bunlardan dolayı başarılı oldunuzsa bende sizi ayakta alkışlarım sayın Kerimoğlu.

 

YORUM-HABER : Yılmaz BACACI

FOTOĞRAF: SOSYAL MEDYA

  Editör : Yılmaz Bacacı

10128 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorumla Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 20 Puan Verildi
 Kaynak :  Yılmaz Bacacı

 Kategori ¬ Güncel Olaylar

  Yorum ( 1 )   

 Hasan

Tarih:26.6.2016 23:23:20  

  İftar yemeği hk

Meydandaki direnis çadırı niye kurulmuş ordaki hamile ve doğum yapmış işten çıkarıldığı için sutten kesilen anneleri davet etmişmi. Sadece kendine çiçek verip onu ovucek bir kaç bakırköylü bir de mecburen gitmek zorunda kalan memur ve işçi arkadaşlar. Kan ağlayan Bakırköy ve mutluluk içinde yaşayan azınlık unutmayın secime çok az kaldı onlar gider siz bize kalacaksınız. Sayfadan beni atmaya benzemicek.
  Sayfalar : İlk Sayfa - [1] - Son Sayfa

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 Duyuru

  HABER IHBAR HATTI 
6.1.2018 05:31:00
 Köşe Yazıları

Düşündükçe ¬

Yılmaz Bacacı

Yılmaz Bacacı ¬
CHP’lilerin Sorunu Parti değil Partiyi Yönetenler mi?
MATKAP ¬

N. Erdem Bacacı

N. Erdem Bacacı ¬
Referandum Bilmecesi
 Anket

 

Son Yorumlar

Puanlanan Haberler
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Bugün : 8936
 Dün : 8452
 Toplam : 18091261
 Ip No : 18.204.55.168
     
 Reklam

 Reklam

 

Güncel Olaylar | Magazin | İstanbul | Ekonomi | Politika | Spor | Yaşam | Sağlık | Medya | Bilim Teknoloji | Kültür Sanat | Eğitim | Röportaj | Özel Haber | Video Görüntülü Haberler |

   © Copyright - 2008-2019 Yöntem Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.