Anasayfa          Hakkımızda          Yazar Girişi    

 
 Son Haberler
Asım Köksal Muş Açıklama Yapacak mı?
Bakırköy Belediyesi’nde Emre Belözoğlu’na Torpil mi Yapılıyor ?
Öküz Öldü Ortaklık Bitti mi?
CHP Bülent Kerimoğlu ile Seçimi Kazanabilir mi?
Taner Kazanoğlu’ndan Ses Getirecek Açıklamalar
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 5.6458 5.6559
  Euro 5.1152 5.1491
 
 Hava Durumu 

   
BAKIRKÖY BELEDİYE MECLİSİ TOPLANAMADI Kesin hesapların ve Kaşıbeyaz arazisinin gündemde olduğu meclis toplantısı çoğunluk sağlanamadığı için ertelendi. 

BAKIRKÖY BELEDİYE MECLİSİ TOPLANAMADI bakırköy, bakırköy, bakırköy,"> Kesin hesapların ve Kaşıbeyaz arazisinin gündemde olduğu meclis toplantısı çoğunluk sağlanamadığı için ertelendi. 

bakırköy, bakırköy, bakırköy, bahçelievler, bağcılar, istanbul">
 
 BAKIRKÖY BELEDİYE MECLİSİ TOPLANAMADI

BAKIRKÖY BELEDİYE MECLİSİ TOPLANAMADI

 Tarih : 13.5.2018 18:31:51


Kesin hesapların ve Kaşıbeyaz arazisinin gündemde olduğu meclis toplantısı çoğunluk sağlanamadığı için ertelendi. 


 

Çoğunuz iyi hatırlarsınız 16 Nisan referandum öncesinde bir Twitter fenomeni vardı. Namı değer “Fuat Avni” gelecekten haber veren kahinler gibi ne yazarsa kısa süre sonra hayata geçerdi. Seçimler sonrasında da sessiz sedasız ortadan kayboluverdi. Durduk yerde Fuat Avni ne alaka dediğinizi duyar gibiyim. O nedenle konuya hemen bir açıklık getireyim şöyle ki; kısa süreli basılı olarak yayın yapmış olsa da ağırlıklı olarak internet yayıncılığı yapan Bakırköy Gazetesi 2014 yılında Bakırköy Belediyesi ve Bülent Kerimoğlu hakkında

“ KOÇ GİBİ YOLSUZLUK” 

“BARONLAR KERİMOĞLU DEDİ ”

“BAKIRKÖYDE RÜŞVETİN TARİFESİ ”

“ KILIÇDAROĞLU”NU SARSACAK RÜŞVET BELGELERİ”

 “CHP REFERANSLI DOLANDIRICILIK ”

Manşetlerinin yer aldığı haberleri yayımlamıştı. Hatta yaptığı haberlerle alakalı Gazete hakkında davalar açılmış tazminat ödemek durumunda da kalmıştı. İnternet sayfasında tazminatlar bizi yıldıramaz gibi bir de duyuru yapmıştı. Hal böyleyken uzunca bir süre Bakırköy Belediyesi ve Bülent Kerimoğlu hakkında olumsuz haberler yayımlamadığını gördük. Ta ki 01 Mart günü KAŞIBEYAZ İMARINA 5 MİLYON TL KARŞILIĞINDA MI İZİN VERİLDİ?” manşetli haberle önemli bir iddiayı gündeme getirmesi kafalarda soru işaretleri oluşturdu. Birileri Fuat Avni’cilik mi yoksa iyi-kötü poliscilik mi oynuyor? Öyle ya yapılan haberle ilgili konunun muhataplarından şimdiye kadar bir açıklama duymadık. Haberde yer alan iddialar doğruysa Bakırköy Belediye Başkanı veya yetkilileri suç işlemişlerdir.

Açılmadan Kapanan Meclis

Geçtiğimiz Aralık ayında Kaşıbeyaz arazisinin imar değişiklikleri gündeme gelmişti. Sanırım o dönemde ilçe başkanlığı seçiminin de yapılacak olması dosyanın bir süreliğine rafa kaldırılmasında etkili olmuştu. Aradan geçen beş aylık süreden sonra dosya 11 Mayıs günü yapılması planlanan meclis gündeminde de yer alıyordu. Toplantı öncesi yapılan CHP gurup toplantısında hararetli tartışmaların yaşandığını ve birçok meclis üyesinin hayır dediği proje meclis çoğunluğu sağlanamadığı için gündeme gelmedi. Aynı gün kesin hesapların da görüşülecek olması ve meclis toplantısının yapılmama nedenini meclis 1. Başkan vekili Mahir Çelik yalnızca divan katiplerinin bulunduğu oturumla açıkladı. Bu açıklamayı aşağıdaki linke tıklayarak görüntülü olarak dinleyebilirsiniz.

Ak Partililer Tepkili

Kendilerine haber verilmeden meclisin 14 Mayıs gününe ertelenmesine tepki gösteren Ak Partili meclis üyeleri konunun usulsüz olduğunu söyleyerek, yaşananları zabıt altına alıp tutanak tuttular. Konuyla ilgili basına açıklama yapan Ak Parti Gurup sözcüsü Servet Toraman’ın görüntülü açıklamasını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Yo9_vUYYBdY&feature=youtu.be aç kapa meclis

 

https://www.youtube.com/watch?v=dXEcUE0Cen8&feature=youtu.be Ak Partililerin tepkisi

 

Yılmaz  BACACI  Editör :  Yöntem Gazetesi

774 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorumla Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  Yöntem Gazetesi

 Kategori ¬ Özel Haber

 
 
 Duyuru

  HABER IHBAR HATTI 
6.1.2018 05:31:00
 Köşe Yazıları

Düşündükçe ¬

Yılmaz Bacacı

Yılmaz Bacacı ¬
Bakırköylüler Kime Oy Vermeyeceğini Biliyor
MATKAP ¬

N. Erdem Bacacı

N. Erdem Bacacı ¬
Referandum Bilmecesi
 Anket

 

Son Yorumlar

Puanlanan Haberler
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Bugün : 15940
 Dün : 12228
 Toplam : 12941713
 Ip No : 107.20.10.203
     
 Reklam

 Reklam

 

Güncel Olaylar | Magazin | İstanbul | Ekonomi | Politika | Spor | Yaşam | Sağlık | Medya | Bilim Teknoloji | Kültür Sanat | Eğitim | Röportaj | Özel Haber | Video Görüntülü Haberler |

   © Copyright - 2008-2019 Yöntem Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.