Anasayfa          Hakkımızda          Yazar Girişi    

 
 Son Haberler
İsmail Küçükkaya Bülent Kerimoğlu’na sesleniyor; Üç Maymunu oynamayınız
Bülent Kerimoğlu’nun 2019 Yılı İlk İcraatı; İBB’ni Yıktığı Kafe Yeniden Yapılanmaya Başlamış
Bakırköylüler Dost Sofrasında Bir araya Geldi
Bakırköy Ak Gençlik İftarda Buluştu
Asım Köksal Muş Açıklama Yapacak mı?
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 5.8826 5.8932
  Euro 5.4229 5.4589
 
 Hava Durumu 

   
Bakırköy Belediyesi’nde Emre Belözoğlu’na Torpil mi Yapılıyor ? Bakırköy Belediyesi’nde Emre Belözoğlu’na Torpil mi Yapılıyor ?
Bakırköy Belediyesi’nde Emre Belözoğlu’na Torpil mi Yapılıyor ? bakırköy, bakırköy, bakırköy,"> Bakırköy Belediyesi’nde Emre Belözoğlu’na Torpil mi Yapılıyor ?
bakırköy, bakırköy, bakırköy, bahçelievler, bağcılar, istanbul">
 
 Bakırköy Belediyesi’nde Emre Belözoğlu’na Torpil mi Yapılıyor ?

Bakırköy Belediyesi’nde Emre Belözoğlu’na Torpil mi Yapılıyor ?

 Tarih : 17.1.2019 17:59:22


Bakırköy Belediyesi’nde Emre Belözoğlu’na Torpil mi Yapılıyor ?

 

FETÖ terör örgütünün futbol yapılanması kapsamında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nda soruşturması devam eden futbolcu Emre Belözoğlu’nun, Bakırköy Belediyesi ile ilişkisi nedir?

Bakırköy’de pek çok gayrimenkulü olduğu bilinen Emre Belözoğlu’na ait gayrimenkuller de kiracı konumunda olan birçok işletmenin Bakırköy Belediyesi’nden nasıl ruhsat aldığı merak konusu oldu.

Milli futbolcu Belözoğlu'na ait gayrimenkullerde kiracı konumunda olan işletmelerin, ruhsat almaya elverişli olmadığı açık bir şekilde görülürken, Bakırköy Belediyesi’nin buna göz yumması da ayrı bir tartışma konusu oldu.

İstanbul Caddesi üzerinde bulunan ve otel olarak işletime açılan gayrimenkulün kaçak katının imdadına imar barışı yetişti. İmar barışı kapsamına giren, otel işletmeye uygun olmayan bir binanın daha önce mühürlemesine karşılık hala hizmet veriyor olmasına ne demeli?  Aynı binanın giriş katında bulunan ve açılışını bizzat Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun yaptığı Rumeli Lokantası ruhsata uygun mu? Sorusunu da sormadan geçmeyeyim.

Diğer yandan sahilde Balıkçı Kemal adıyla açılan lokantanın, planlarda mesken olarak işlenmiş alan olmasına, mesken dışında kullanma yasağı olmasına rağmen, akılara ziyan bir şekilde rahatlıkla ticari işletmeye kiraya verilmesi nasıl açıklanacak?

Akıllara ziyan bir şekilde ticari işletme konumunda kiraya verilen Balıkçı Kemal adlı işletmenin, elektrik ve su faturalarının CHP İBB Gurup Başkanı Ertuğrul Gülsever’in oğlu, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun danışmanlığını da yapan Bahadır Gülsever adına gelmesini nasıl açıklayacaksınız?

Söz konusu alanda ruhsat alabilmek için de bina sakinlerinden muvaffakiyet alamayan işletme sahipleri, söz konusu mekana ayrı numara vererek mevcut müesseseyi binadan bağımsız ayrı bir yer gibi göstererek belediyeden ruhsat almaya kalktığı da söylenen iddialar arasında. 

Tüm mal varlığının vekaleten babası Mehmet Belözoğlu tarafından yönetildiği söylenen Emre Belözoğlu’nun Bakırköy’de kiraya verdiği gayrimenkullerin uygunsuz bir şekilde ruhsatlandırılması sizce tesadüf mü?  Editör :  Yöntem Gazetesi

1608 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorumla Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 15 Puan Verildi
 Kaynak :  Yöntem Gazetesi

 Kategori ¬ Özel Haber

  Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 Duyuru

  HABER IHBAR HATTI 
6.1.2018 05:31:00
 Köşe Yazıları

Düşündükçe ¬

Yılmaz Bacacı

Yılmaz Bacacı ¬
Tehdit Bülent Kerimoğlu’nda alışkanlık haline gelmiş.
MATKAP ¬

N. Erdem Bacacı

N. Erdem Bacacı ¬
Referandum Bilmecesi
 Anket

 

Son Yorumlar

Puanlanan Haberler
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Bugün : 3184
 Dün : 9520
 Toplam : 13701713
 Ip No : 34.229.126.29
     
 Reklam

 Reklam

 

Güncel Olaylar | Magazin | İstanbul | Ekonomi | Politika | Spor | Yaşam | Sağlık | Medya | Bilim Teknoloji | Kültür Sanat | Eğitim | Röportaj | Özel Haber | Video Görüntülü Haberler |

   © Copyright - 2008-2019 Yöntem Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.