Anasayfa          Hakkımızda          Yazar Girişi    

 
 Son Haberler
KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ YENİDEN PERDE DEDİ
Küçükçekmece Belediyesi’nde başkanlık katı kapıları vatandaşa kapandı!
Küçükçekmece Belediyesini enişte, kayınço, bacanak üçlüsü mü yönetiyor?
YARGI BAKIRKÖY BELEDİYESİNE DUR DEDİ
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 6.8519 6.8642
  Euro 6.3481 6.3901
 
 Hava Durumu 

   
KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ MEMURLARININ YÜZÜ GÜLDÜ
 
 KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ MEMURLARININ YÜZÜ GÜLDÜ

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ MEMURLARININ YÜZÜ GÜLDÜ

 Tarih : 22.9.2019 19:08:24


KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ MEMURLARININ YÜZÜ GÜLDÜ

 

Küçükçekmece Belediyesi ile KESK’e bağlı Tüm Bel-Sen arasında toplam 565 memuru ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi (TİS) İmzalandı.

Küçükçekmece Belediyesi ile Tüm Bel-Sen 1 Nolu Şube (Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası) arasında 2019-2021 yıllarını kapsayan Toplu İş Sözleşmesi imzalandı. Tüm Bel Sen, aylık  bin 400 TL ve 4 ikramiye için el sıkıştı.

Küçükçekmece Belediyesi önünde gerçekleşen imza töreninde, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Tüm Bel Sen Genel Başkanı Erdal Bozkurt ile KESK Genel Sekreteri Ramazan Gürbüz birer konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından Kemal Çebi, Erdal Bozkurt, Ramazan Gürbüz ve Tüm Bel Sen 1 Nolu Şube Yürütme Kurulu Üyeleri Toplu İş Sözleşmesi’ne imza attı. İmza töreninin ardından çalışanlar halay çekerek toplu sözleşmeyi kutladı.

Kemal Çebi:  Hayatımın En Önemli İmzalarından Biri

İmza töreninde konuşan Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, “Ömrünün tamamını çalışanın, emeğin yanında durmuş, bunu kendine vazife edinmiş birisi olarak bu toplu sözleşmeyi imzalayacağım. Bütün dünyada sendikal yükselişe destek vermiş ve toplumun örgütlenebilmesi için örgütlü toplumu savunmuş bunun da yeterince bedelini ödemiş bir siyasetçi ve Küçükçekmece Belediye Başkanıyım. Ülke şartları bizi her ne kadar zorlasa da çalışanın, emekçinin yanında durmaya devam edeceğiz. Umuyorum ki bugün imzalayacağımız 2 yıllık toplu sözleşmeyle bir örnek teşkil eder. İnanın bu imza yaşamım boyunca attığım en önemli imzalardan biri olacak. Bir toplu sözleşmeye taraf olarak ilk defa imza atacağım. Çok mutlu ve çok heyecanlıyım, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Küçükçekmece Belediyesi Memurlarının Mutlu Günü

Kemal Çebi’ni konuşmasının ardından söz alan Tüm Bel Sen Genel Başkanı Erdal Bozkurt, yaptığı konuşmasında “ Bu toplu sözleşme süreci çok önemli. Ülkemizde imzalanan toplu sözleşme hukukuna baktığımızda biz henüz arzuladığımız noktada değiliz. 4688 Sayılı Yasayla tarif edilirken kısıtlandı, tırpanlandı. Ucundan bucağından alındı, siyasal iktidarın istediği bir sözleşme hukukuna dönüştürüldü. 30 yıldır kendimizi anlatmaya çalışıyoruz. Çok yoğun baskılar yaşadık. Dönem dönem siyasi iktidarların işine gelmedi bu tutumumuz. Hedefimiz, mutlu bir arada yaşayan bir Türkiye bir kent yaratmaktı. Bu nedenle bugün yaptığımız işin çok anlamlı olduğunu düşünüyorum. Masadan mutlu ayrılmak çok önemli. Küçükçekmece’de kamu emekçilerimiz ve belediye başkanımızla toplu sözleşmemizi imzalıyoruz. 2019-2021 arasını kapsayan toplu sözleşme hayırlı olsun diyorum” dedi.
  Editör : Yılmaz Bacacı

6305 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorumla Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  Yılmaz Bacacı

 Kategori ¬ Güncel Olaylar

  Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 Duyuru

  HABER IHBAR HATTI 
6.1.2018 05:31:00
 Köşe Yazıları

Düşündükçe ¬

Yılmaz Bacacı

Yılmaz Bacacı ¬
KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ’Nİ AK PARTİ KADROLARI MI YÖNETİYOR?
MATKAP ¬

N. Erdem Bacacı

N. Erdem Bacacı ¬
Referandum Bilmecesi
 Anket

 

Son Yorumlar

Puanlanan Haberler
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Bugün : 2504
 Dün : 6812
 Toplam : 17769393
 Ip No : 3.235.238.217
     
 Reklam

 Reklam

 

Güncel Olaylar | Magazin | İstanbul | Ekonomi | Politika | Spor | Yaşam | Sağlık | Medya | Bilim Teknoloji | Kültür Sanat | Eğitim | Röportaj | Özel Haber | Video Görüntülü Haberler |

   © Copyright - 2008-2019 Yöntem Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.