Anasayfa          Hakkımızda          Yazar Girişi    

 
 Son Haberler
Asım Köksal Muş Açıklama Yapacak mı?
Bakırköy Belediyesi’nde Emre Belözoğlu’na Torpil mi Yapılıyor ?
Öküz Öldü Ortaklık Bitti mi?
CHP Bülent Kerimoğlu ile Seçimi Kazanabilir mi?
Taner Kazanoğlu’ndan Ses Getirecek Açıklamalar
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

  Döviz Alış Satış
  Dolar 6.1252 6.1362
  Euro 5.5475 5.5842
 
 Hava Durumu 

   
Bahçelievler Belediyesi Düğün Geleneğini Bozmadı
 
 Bahçelievler Belediyesi Düğün Geleneğini Bozmadı

Bahçelievler Belediyesi Düğün Geleneğini Bozmadı

 Tarih : 4.8.2010 20:36:34


Bahçelievler Belediyesinin, maddi olanaksızlıklardan dolayı evlenemeyen gençler için düzenlediği 7. Geleneksel Evlilik Şöleni, Milli Egemenlik parkında konserle gerçekleşti…

 

Bahçelievler Belediyesinin, maddi olanaksızlıklardan dolayı evlenemeyen gençler için düzenlediği 7. Geleneksel Evlilik Şöleni, Milli Egemenlik parkında konserle gerçekleşti…

Binlerce Bahçelievlerlinin coşkularıyla renk kattığı Toplu Evlilik Şöleninde 50 genç çift evlenerek dünya evine girdi.

 

Evlenen çiftleri temsilen, Sibel Kalburan – Arif Cengiz ile Vesile Bozkurt – Mahmut Demir çiftinin nikahını, AK Parti İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, Bahçelievler Kaymakamı Şevket Cinbir, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Orhan Albayrak, AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Hayati Güllük, Bahçelievler Emniyet Müdürü Haci Mehmet Aslancan, Kocasinan Yağlı Güreşleri Ağası Necati Göksu ve Belediye Meclis üyelerinin şahitliğinde Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu tarafından kıyıldı.

Evlenen çiftlere, Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu, Osman Develioğlu ve diğer misafirler tarafından takılar takılarak evlilik cüzdanları verildi.

Evlilik şöleninde konuşan,Ak Parti Milletvekili Feyzullah Kıyıklık “Bahçelievler Belediyesi, gençlerle, mutluluklar da buluşuyor. Bu güzel örnek, 81 kentimize yaygınlaştırılmalı, çünkü sevgi paylaştıkça büyür” dedi.

Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’da yaptığı konuşmada “Yaşamlarının temellerini sağlıklı oluşturan bireylerin toplumun geleceğini de sağlıklı katkıyı sağlayacaklarından asla şüphemiz olamaz. Gençlerimiz mutluluğumuzdur ve geleceğimizdir. Sevgiyi paylaşarak yüceltenler başımızın da gönlümüzün de tacı olsunlar. Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

Bahçelievler Belediyesinin organizasyonuyla, evlenen 50 çiftin, beyaz eşyadan mutfak odasına, oturma odasından yatak odasına ve ayrıca gelinlik, damatlık giysileri, kuaför ve saç bakımları sponsorlar aracılığıyla karşılanırken, çiftlerin Evlilik Şöleninde Ünlü Sanatçı Mahmut Tuncer de konser verdi. Şölende ayrıca evli çiftler tarafından AK Parti Milletvekilleri Mehmet Müezzinoğlu ve Feyzullah Kıyıklık, Bahçelievler Kaymakamı Şevket Cinbir ve Belediye Başkanı Osman Develioğlu’na gelin bohçası armağan edildi.


  Editör :  Yöntem Gazetesi

2915 Kişi Tarafından Okundu.

Yazdır Yorumla Tavsiye
 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  Yöntem Gazetesi

 Kategori ¬ Yaşam

  Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 Duyuru

  HABER IHBAR HATTI 
6.1.2018 05:31:00
 Köşe Yazıları

Düşündükçe ¬

Yılmaz Bacacı

Yılmaz Bacacı ¬
Kemal Kılıçdaroğlu’nun kırmızı çizgisi DAHİ ÇOCUK Bülent Kerimoğlu
MATKAP ¬

N. Erdem Bacacı

N. Erdem Bacacı ¬
Referandum Bilmecesi
 Anket

 

Son Yorumlar

Puanlanan Haberler
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Bugün : 8720
 Dün : 9032
 Toplam : 13479381
 Ip No : 54.234.227.202
     
 Reklam

 Reklam

 

Güncel Olaylar | Magazin | İstanbul | Ekonomi | Politika | Spor | Yaşam | Sağlık | Medya | Bilim Teknoloji | Kültür Sanat | Eğitim | Röportaj | Özel Haber | Video Görüntülü Haberler |

   © Copyright - 2008-2019 Yöntem Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitede Çilem.Net Yazılımı kullanılmaktadır.