Küçükçekmeceli Gençlerin Seçim Heyecanı
Küçükçekmece Belediyesi Spor Kulübü voleybol, hentbol ve taekwondo seçmeleri Söğütlüçeşme İlköğretim Okulu Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.
“Sporda kaybeden yoktur, spor yapan kazanır” sloganıyla yola çıkan ve kültür ve sanata olduğu kadar spora da büyük önem veren Küçükçekmece Belediyesi, genç sporcular yetiştirmeye devam ediyor. Küçükçekmece Belediyesi spor kulübünün voleybol, hentbol ve tekvando seçmeleri Söğütlüçeşme İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirildi.
Antrenör ve Beden Eğitimi Öğretmenleri Bora Uçar ve Halil Deli takibinde gerçekleştirilen voleybol, hentbol ve tekvando seçmelerine, 1996 ve 2004 arası doğumlu toplam 360 öğrenci katıldı. Minikler ve yıldızlar olmak üzere iki kategoride, yetenekli bulunan 59 minik sporcu, katıldıkları dallardaki takımlara seçildi.
VOLEYBOL KULÜBÜ SEÇMELERİNİ KAZANAN SPORCULAR
1. Ceren KULAÇ
2. Piraye FİNANSER
3. Rabia Hilal KADAK
4. Nimet GÜNGÖR
5. Ece ATAÇ
6. Gülnihal KÜÇÜKAHMET
7. Derya GÜLER
8. Pervin EGEL
9. Kübra ŞEKER
10. Ayça ÇINAR
11. Sevilay ÇOŞKUN
12. Elif İlayda GÖREN
13. Şeyda GÜNEY
14. Cemile ÖZTURAN
15. Ayşenaz TİRYAKİ
16. Fatma BUDAK
17. Berra Sena ÖZKAL
18. Nilay DİYAPOĞLU
HENTBOL KULÜBÜ SEÇMELERİNİ KAZANAN SPORCULAR
1 |
Fatma BUDAK |
2 |
Cansu CANAN |
3 |
Evin ÖZÇELİK |
4 |
Ayşenaz TİRYAKİ |
5 |
Gülnihal GESOĞLU |
6 |
Tuğçe KÜMÜK |
7 |
Didem ÇOLAK |
8 |
Porsor SAMİ |
9 |
Öznur AKTAŞ |
10 |
Leyla DENİZ |
11 |
Çağatay ŞAHİN |
12 |
Melihcan EKER |
13 |
Serhat YAŞAR |
14 |
Edin YALÇIN |
15 |
Oğuzhan AKYÜZ |
16 |
Baran DEMİR |
17 |
Ermin YALÇIN |
18 |
Yalçın TOPÇU |
19 |
Mehmet ALCAR |
20 |
Umutcan ŞAFAK |
21 |
Eren YORULMAZ |
22 |
Mehmet MEHRİOĞLU |
23 |
Samet YILDIZ |
24 |
Eray DEMİR |
25 |
DENİZ ANIKTAR |
26 |
Arda Kaan SANCAR |
27 |
Ahmet AHMEDİ |
28 |
Müslüm ESER |
29 |
Berk İNANLI |
30 |
Mevlüt KAYA |
31 |
Savaş DİNÇ |
TAEKWONDO KULÜBÜ SEÇMELERİNİ KAZANAN SPORCULAR
1. İbrahim ŞEKER
2. Berk İNANLI
3. Cemal İNANLI
4. Savaş DİNÇ
5. Yaren İNANLI
6. Evin ÖZÇELİK
7. Dilara YEĞİN
8. Müslüm ESER
9. Mevlüt KAYA
10. Hakan Toptaş